Ranking użytkowników kreatorów stron www.
Jak stworzyć stronę internetową? Jaki kreator wybrać?

Obejrzyj film jak stworzyć stronę internetową krok po kroku

Jak stworzyć stronę internetową- poradnik wideo krok po kroku

 

Twórcy kreatora stron internetowych WebWave ewidentnie nie próżnują postanowili stworzyć poradnik jak stworzyć stronę internetową. Rozwijają także dalej swoje narzędzie. Kreator stron www niedawno wprowadził możliwość tworzenia responsywnych stron internetowych bez kodowania. O tym napiszemy trochę więcej w niedalekiej przyszłości. Kreator RWD WebWave jest dostępny dla użytkowników dopiero od kilku dni (nie załapaliśmy się niestety na beta-testy) więc nie zdążyliśmy go jeszcze na tyle przetestować żeby napisać coś więcej niż ‚jest fajnie!’.

Jedną rzeczą, której nam brakowało w WebWave (poza responsywnością) był brak poradników video, w których zobaczylibyśmy na własne oczy jak daną funkcjonalność wykorzystać. Dzisiaj na kanale YT WebWave CMS ukazał się pierwszy film. Nie jest to jednak 30 sekundowy trailer zapowiadający, że ‚coś się w końcu na kanale pojawi’. Jest to pełnometrażowy (jak na warunki video-poradnika) tutorial pt. ‚Jak stworzyć pierwszą stronę internetową w WebWave CMS’. Film trwa blisko 15 minut i po jego obejrzeniu natychmiast każdy załapie w jaki sposób tworzy się strony internetowe w WebWave. Widać, że film był robiony niedawno.

Skąd to wiemy? Na górnym pasku w kreatorze WebWave widać nową ikonę dzięki której można wybrać na którym widoku RWD edytujemy swoją stronę. Tak, oznacza to, że niebawem otrzymamy video poradniki traktujące o tworzeniu resposnywnych stron internetowych w kreatorze stron www WebWave! W video poradniku znaleźć możemy instrukcje jak stworzyć pierwszą stronę internetową czyli np. jak dodawać elementy, jak stworzyć menu, dodwać treść logo itp.

Kolejną przesłanką, która utwierdza nas w przekonaniu, że szykuje się ‚grubsza sprawa’ związana z produkcją video-poradników jest nowy dział w poradniku WebWave na ich stronie internetowej. My czekamy na więcej a wy koniecznie zapoznajcie się z ich nowym filmem. Nawet jeśli potraficie już tworzyć responsywne strony internetowe w WebWave to i tak warto z filmem się zapoznać. Twórcy oprogramowania poruszają się w nim tak swobodnie. że naprawdę można nauczyć się paru nowych trików!