Ranking użytkowników kreatorów stron www.
Jak stworzyć stronę internetową? Jaki kreator wybrać?

Responsywne i darmowe szablony stron internetowych w WebWave

Responsywne i darmowe szablony stron internetowych w WebWave

 

WebWave to kreator stron internetowych, który znajduje się w naszym rankingu najwyżej, co oznacza też, że mamy względem niego największe wymagania. Dotychczas największą bolączką tej aplikacji były darmowe szablony stron internetowych, których niewielka ilość pozwalała jedynie na szybkie zbudowanie strony dostępnej na komputer. Każdy z widoków RWD (komputer, tablet, telefon poziomo, telefon pionowo) trzeba było dostosować samodzielnie. Wielką nowością jest to, że szablony są już w pełni responsywne! Jest to świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników, a całość działa naprawdę bardzo dobrze. Wybieramy interesujący nas darmowy szablon strony internetowej, podmieniamy w nim grafiki, treści, dane kontaktowe i… gotowe. W pełni responsywna, profesjonalna strona internetowa jest gotowa do opublikowania w internecie!

Widać, że twórcy WebWave na poważnie wzięli sobie nasze uwagi odnośnie szablonów (hej panowie z WebWave, czy w ogóle czytaliście naszą recenzję?) i w ich najnowszej aktualizacji zostały dopieszczone tak bardzo, że naprawdę nie ma się do czego doczepić. Co dokładnie się zmieniło?

  • wszystkie elementy zostały wyrównane – teraz bardzo dokładnie widać, który element za co w danym szablonie odpowiada, nie ma już problemu z nachodzeniem na siebie różnych elementów, co utrudniało edycję strony, tym bardziej laikom.
  • wszystkie elementy na liście warstw otrzymały nazwy – teraz nie widzimy dziwnych ciągów niezrozumiałych słów w postaci ‚element_1232_copy(2)’, tylko każda z warstw otrzymała nazwę np. ‚tlo_pod_menu’ – jasno i przejrzyście.
  • szablony są od razu dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych – widoki te nie są domyślnie włączone, co oznacza, że nadal możemy stworzyć stronę dostosowaną tylko do ekranów komputera.

Podsumowując, ekipa WebWave nie zwalnia tempa. Dosłownie co kilka dni aktualizują swój kreator o kolejne nowości i udogodnienia dla użytkowników. Twórcy kreatora stron internetowych WebWave po raz kolejny potwierdzili, że tworzą najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych bez kodowania na rynku. Dodatkową zachętą powinno być również to, że kreator to narzędzie w 100% polskie. Można więc rzec: „dobre bo polskie!”. My wracamy do tworzenia stron internetowych w WebWave i czekamy na kolejne tak fajne aktualizacje!