Ranking użytkowników kreatorów stron www.
Jak stworzyć stronę internetową? Jaki kreator wybrać?

Recenzja i opis kreatorów stron

Tworzenie strony www polega na stworzeniu koncepcji, layoutu i struktury strony internetowej. Proces odbywa się wieloetapowo i w zależności od rozmiarów witryny wiąże się z zaangażowaniem kilku lub kilkunastu osób (webmasterów – specjalistów od pisania stron www; grafików i redaktorów).

To najczęściej dosyć kosztowny projekt, który zakłada również konieczność wykupienia hostingu (przestrzeni dyskowej dla strony) oraz domeny (adresu www). Jednym z najpopularniejszych systemów tworzenia stron www jest WordPress.

 

Alternatywą jest wybór coraz popularniejszych i lepszych kreatorów stron www które pozwalają na stworzenie własnej strony internetowej, bez kodowania ani zlecania prac innym osobom.

Recenzje i opisy kreatorów stron stron internetowych pomogą zainteresowanym zapoznać się z każdym narzędziem i wyrobić opinię na jego temat.

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ciekawe materiały, które poprowadzą przez świat kreatorów stron www i tworzenia stron internetowych.

Dzięki nim stworzysz bez kłopotu swoją pierwszą stronę www.

 

Recenzja i opis kreatorów kreatorów stron internetowych zawiera także porównanie najlepszych kreatorów stron w naszym zestawieniu: Webwave (z rabatem 30%!)WIX, Click Web czy Webflow.

 

Tworząc nasz ranking wzięliśmy pod uwagę kwestie podstawowe (takie jak łatwość użytkowania, ilość dostępnych opcji czy responsywność) i niestandardowe (np. white label, możliwość zarabiania na tworzonych stronach www czy podpięcie analityki internetowej).

Naszym celem jest odpowiedź na pytanie który kreator stron www wybrać, żeby stworzyć stronę internetową. Przedstawione poniżej kreatory stron www są najpopularniejsze w Polsce.

Dla laika, który dotychczas nie pracował na żadnym programie do tworzenia stron, wybór kreatora może być dość trudnym zadaniem. Informacje z naszej strony pomogą wybrać narzędzie idealne dla każdego.