Ranking użytkowników kreatorów stron www.
Jak stworzyć stronę internetową? Jaki kreator wybrać?

Darmowa strona internetowa w kreatorze stron www

Kreatory stron internetowych reklamują się jako w pełni darmowe. W większości z nich darmowa strona internetowa jest naprawdę darmowa. Oczywiście pojawiają się reklamy i tak dalej, ale sama strona internetowa za darmo nie jest w ich przypadku fikcją. Jednak istnieje sporo różnic w tym, jakie możliwości daje darmowa strona internetowa, którą zrobisz w kreatorze stron.

Opinie o kreatorach stron internetowych są mieszane. Pisaliśmy już o tym, jednak – jak się domyślasz – większość z opinii o WebWave czy WIX lub innych kreatorach jest dosyć nieaktualna. Jednak takie rzeczy jak pomoc po polsku czy możliwości, które dają plany darmowe… nie zmieniła się od dłuższego czasu.

Darmowa strona internetowa w kreatorze stron www – z czym się wiąże?

W naszym rankingu kreatorów stron internetowych uwzględniliśmy też kwestie darmowej strony internetowej i tego, co możesz w niej zrobić. Niestety – nie każdy kreator udostępnia pełnię swoich możliwości użytkownikom, którzy chcą przetestować narzędzie. Brak dostępu do narzędzi SEO, podpięcia Google Search Console czy niejasne zasady korzystania z okresu darmowego kreatora to tylko niektóre grzechy, które mają na sumieniu kreatory stron internetowych.

Z tego wynika tak ostrożne przyznanie przez nas przydzielanie wysokich ocen za ten parametr. Opisaliśmy dokładnie jakie grzechy mają na sumieniu kreatory gdy chodzi o tworzenie darmowej strony internetowej. Detale znajdziecie w każdej z recenzji, więc nie będę tu się rozwodził. Szczegóły znajdziesz w naszym rankingu kreatorów stron www.

darmowa strona internetowa

Opinie o kreatorach stron www

Większość tych opinii polega właśnie na kontakcie z darmową wersją strony. Jeśli ten kontakt jest utrudniony, to nie powinno Cię dziwić, że opinie o Click-Web, czyli kreatorze stron home.pl trudno znaleźć. Główny powód to zbyt agresywne zbieranie danych osobowych i perspektywa ścigania za nieopłacenie faktury.

Z drugiej strony sporo jest opinii o innych kreatorach. Opinie o Wixie znajdziesz na wielu portalach, ale wynika to w dużej mierze z tego, że to pierwszy tak znany kreator, dzięki któremu zrobisz ładną i prostą stronę internetową. Wszystko jest w porządku, jednak kiedy chcesz wyjść poza ustalone ramy lub rozbudować stronę, okazuje się, że kreator nie wyrabia. Tego nie znajdziesz w opiniach o Wixie.
W praktyce tylko kreator stron www WebWave udostępnia wszystkie funkcjonalności kreatora podczas pracy przy darmowej stronie internetowej. Takie opinie o WebWave rzadko się pojawiają, jednak udało się nam zbudować bardzo rozbudowaną stronę, która miała zachowaną kompletną strukturę. Wyglądała i działała bardzo dobrze – wszystkie pola i funkcjonalności były dostępne. Dlatego nasza opinia o WebWave jest pozytywna, bo sam kreator jest identyczny w wersji płatnej i darmowej. A to już dużo.

Darmowa strona internetowa – kiedy jej potrzebujesz?

Kreatory stron internetowych pozwalają zbudować darmową stronę internetową. Szybko, sprawnie i bez kodowania. To bardzo duża zaleta. Darmowa strona internetowa pozwoli Ci przekonać się, dlaczego warto skorzystać z takiego kreatora i nie przejmować się tym, co wyrzuci Google po wpisaniu fraz „opinie wix” czy innej. Po prostu możesz się przekonać. Najlepiej jeśli nie musisz nic za to płacić :).

Dlatego koniecznie zobacz jak wygląda nasz ranking kreatorów stron internetowych.

Uwzględniliśmy oczywiście też kwestie darmowej strony internetowej. Zobacz, który z kreatorów w wersji darmowej pozwoli Ci zrealizować Twój pomysł :).