Urodziłem się w ‘83 w Bydgoszczy, jednak dość szybko zmieniłem miejsce zamieszkania. Do szkoły średniej poszedłem już w Warszawie i od tamtego czasu wyjechałem już tylko raz – na studia. Jednak po ich skończeniu wróciłem do stolicy i już żadne inne miasto nie wchodziło w grę. Od kiedy tylko dostałem pierwszy komputer interesowałem się wszystkim, co powiązane było z technologią i (trochę później;) internetem.

Przygodę z kodowaniem zacząłem dopiero na studiach, jednak szybko znalazłem w tym zamiłowanie. Minęło parę lat i na zmianę tworzyłem już strony w WordPress, jak i kodowałem je od zera. Wiele lat pracowałem w dużej firmie, jednak aby uniknąć wypalenia zawodowego przeszedłem na freelance.

Od dawna interesowałem się kreatorami stron, ale ze względu na moje “powołanie” nie dane mi było nigdy z nimi pracować.  Choć kochałem wtedy WordPress ze względu na jego prostotę (w szczególności gdy chodziło o korzystanie z niego przez klientów), to po latach odnalazłem w sobie zamiłowanie do kreatorów stron.
Możesz o tym przeczytać więcej w moim wpisie za co przestałem lubić WordPress.
Oczywiście nadal tworzę w nim strony jeżeli klient o to prosi, jednak dominuje u mnie wykorzystanie kreatorów. Nie mam ulubionego, ponieważ każdy z nich jest mistrzem w swojej własnej dziedzinie. Korzystam z nich naprzemiennie. Po czasie stwierdziłem, że warto dzielić się tym, co o nich wiem. W końcu mało osób korzysta z aż tak wielu kreatorów na raz 🙂 

Uważam, że jest to świetna alternatywa dla programowania i z dozą smutku przyznaję, że kodowanie stron od zera przechodzi do lamusa (i staje się towarem luksusowym) ze względu na ilość małych przedsiębiorstw, które powstają i nie mają na to dużych funduszy.

Stąd pomyślałem o stworzeniu tej strony. Jeżeli Cię interesuje to, co mam do powiedzenia, sprawdź mój ranking kreatorów stron.

Zobacz jak wygląda ranking najlepszych kreatorów stron.

Sprawdź ranking