Recenzje Kreatorów Stron WWW

Tworzenie strony www polega na wymysleniu koncepcji, layoutu i struktury strony internetowej. Proces odbywa się wieloetapowo i w zależności od rozmiarów witryny wiąże się z zaangażowaniem kilku lub kilkunastu osób (webmasterów – specjalistów od pisania stron www; grafików i redaktorów).

To najczęściej dosyć kosztowny projekt, który zakłada również konieczność wykupienia hostingu (przestrzeni dyskowej dla strony) oraz domeny (adresu www).

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych systemów tworzenia stron www jest WordPress. Alternatywą jest wybór coraz popularniejszych i lepszych kreatorów stron www, które pozwalają na stworzenie własnej strony internetowej, bez kodowania oraz bez zlecania prac innym osobom.

Recenzje i opisy kreatorów stron stron internetowych pomogą zainteresowanym zapoznać się z każdym narzędziem i wyrobić opinię na jego temat.

Tworząc nasz ranking wzięliśmy pod uwagę kwestie podstawowe (takie jak łatwość użytkowania, ilość dostępnych opcji czy responsywność) i niestandardowe (np. white label, możliwość zarabiania na tworzonych stronach www czy podpięcie analityki internetowej).

Naszym celem jest odpowiedź na pytanie który kreator stron www wybrać, żeby stworzyć stronę internetową. Przedstawione poniżej kreatory stron www są najpopularniejsze w Polsce. Dla laika, który dotychczas nie pracował na żadnym programie do tworzenia stron, wybór kreatora może być dość trudnym zadaniem. Informacje z naszej strony pomogą wybrać narzędzie idealne dla każdego.

Recenzje Kreatorów Stron WWW 1
WebWave

WebWave jest narzędziem, w którym można stworzyć kompletną i dobrze zoptymalizowaną stronę.

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 2
Wix

Kreator stron internetowych Wix - jeden z najpopularniejszych na rynku. Jak wygląda tworzenie stron www w Wix?

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 3
Webflow

Kreator stron www Webflow to popularne narzędzie, które cały czas jest rozwijane. Pełna recenzja kreatora Webflow - wady i zalety.

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 4
Home

Czy kreator stron Click Web od home.pl jest warty polecenia? Jakie są jego wady, ile kosztuje i czy warto wydać na niego aż tyle?

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 5
Duda

Duda celuje w firmy, agencje i freelancerów, którzy oferują usługi projektowania stron internetowych dla małych biznesów.

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 6
Mojafirma

Portal pl.mfirma.eu stworzył kreator stron www z myślą o osobach, które nie posiadają wiedzy czy umiejętności w tworzeniu stron internetowych.

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 7
MyWebzz

Mywebzz - kreator z którym można tworzyć własne strony internetowe. Czy to narzędzie godne polecania, jakie ma zalety i wady?

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 8
Weebly

Weebly to jeden z najpopularniejszych kreatorów stron www na rynku. Sprawdź jego recenzję.

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 9
Webnode

Webnode to kreator stron internetowych, który obecnie chwali się aż 40 milionami użytkowników.

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 10
uKit

Kreator stron internetowych uKit jest całkiem dobrym narzędziem, jednak ma swoje ograniczenia.

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 11
Zyro

Zyro jest dość świeżym kreatorem stron www na rynku.

Przejdź do recenzji
Recenzje Kreatorów Stron WWW 12
Squarespace

Squarespace jest dobrym wyborem, jeżeli chcesz zrobić sobie portfolio albo założyć mały sklep.

Przejdź do recenzji