W naszym rankingu kreatorów stron internetowych WebWave zajęło pierwsze miejsce. Nie oznacza to wcale, że mu odpuszczamy – uważnie obserwujemy wszystko, co ma do zaoferowania!

Do tej pory WebWave udostępniało kilkadziesiąt darmowych szablonów stron internetowych. Można było stworzyć szybko stronę dostępną na komputerze, ale każdy z widoków RWD (czyliresponsive web design) trzeba było przygotować samodzielnie. To się zmieniło! Teraz każdy z szablonów jest w pełni responsywny! Bardzo nas to cieszy!

Responsywne i darmowe szablony stron internetowych w WebWave 1
Dzięki temu przygotowanie strony internetowej, której potrzebujesz, jest jeszcze szybsze. Wystarczy podmienić treść, dostosować wygląd do naszych potrzeb i… gotowe! W pełni responsywna, profesjonalna strona internetowa jest gotowa do opublikowania w internecie! Bez tracenia czasu i niepotrzebnej zabawy w przesuwanie treści.

Widać, że twórcy WebWave na poważnie wzięli sobie nasze uwagi odnośnie szablonów. Dopieścili je i teraz naprawdę nie ma się do czego doczepić.

Może nie macie porównania do tego, co było wcześniej. Zobaczcie, co dokładnie się zmieniło:

  • wszystkie elementy zostały wyrównane – teraz dobrze dokładnie widać, za co odpowiada każdy z elementów; nie ma problemu z nachodzeniem na siebie różnych elementów (wcześniej to zdarzało się notorycznie i bardzo utrudniało edycję strony).

  • wszystkie elementy na liście warstw otrzymały nazwy – nie ma już dziwnych ciągów niezrozumiałych słów, ale każda z warstw otrzymała nazwę (np. „tlo_pod_menu” – jasno i przejrzyście).

  • szablony są dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych – widoki te nie są domyślnie włączone, co oznacza, że nadal możemy stworzyć stronę dostosowaną tylko do ekranów komputera.

Responsywne i darmowe szablony stron internetowych w WebWave 2

Podsumowując – ekipa WebWave nie zwalnia tempa. Dosłownie co kilka dni aktualizują swój kreator.
Dzięki tym zmianom pozwala on na jeszcze więcej i jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników! Po raz kolejny dowiedli, że tworzą najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych bez kodowania na rynku. Tak trzymać!